PROJECT DEVELOPMENT - Strategické řízení projektů na míru
Email: info@jakubjonas.com Tel:  +420 603 922 253

Projekty s kterými v tuto chvíli spolupracuji...

Všechny projekty, včetně mě, jsou otevřeny spolupráci, pokud vás napadne nějaká možnost spolupráce nebo propojení, umíme to ocenit. 

Kontaktujte mě na emailu info@jakubjonas.com.

Activital

Jedná se o švýcarskou firmu, která zajišťuje kompletní dodávku doplňků stravy od několika desítek značek, které dováží do celé Evropy a za příznivé ceny. Také pomáhají sportovcům naleznout správnou motivaci pro cvičení.

Mou funkcí v projektu je zejména projektový a marketingový rozvoj.

Booler Diamonds

Společnost BOOLER DIAMONDS LLC dodává pouze nekonfliktní diamanty /Kimberlijský proces/ s mezinárodně uznávanými certfikáty GIA, HRD, IGI, EGL a další. I menší diamanty než 0,47ct mohou mít certifikát. Všichni naši dodavatelé jsou členy diamantových burz!

Mou funkcí v tomto projektu je zejména marketingová podpora a PR.

DECIUS spol

Poskytujeme služby v oblasti BOZP v nadstandardním rozsahu.. Nejen výkon odborně způsobilé osoby v prevenci rizik, ale i ergonomii práce, hygienu práce a pracovně lékařské služby. Začleníme Vaše činnosti do kategorií požárního nebezpečí, vypracujeme dokumentaci požární ochrany provedeme školení a odbornou přípravu požární ochrany a splníme i ostatní požadavky stanovené zákonem.

Já pomáhám tento produkt vytáhnout nahoru, zejména z hlediska marketingu.

Káva Lishou

Káva Lishou od Baian je přírodní produkt při kterém vám zaručujeme originalitu s ochrannými prvky (hologramomy). Účinná a kvalitní kontrola hladu díky kombinaci přírodních látek. Pomáhá k rychlému snížení hmotnosti a k viditelným výsledkům. Lishou je nejůčinnější káva na redukci hmotnosti. Ztratíte 2-4 kg v prvních dvou týdnech užívání. Není třeba vynechat jídlo, můžete jíst co chcete. Vaše tělo nebude oslabené a nebudou mu chybět ani výživné látky obsažené ve stravě o které přicházíte v běžných dietách.

Mou funkcí v tomto projektu je zejména marketingová podpora.

MUDr. Petra Uriková

Pracuji jako poradkyně a lektorka (nejen) tradiční čínské medicíny a samoléčby. Jsem také máma dvou dětí. Pomohu Vám naučit se vnímat Vaše tělo a starat se o něj tak, abyste si udrželi zdraví a pohodu. Představím Vám metody tradiční čínské medicíny, ale i jiné, vhodné k udržení zdraví a k celkovému osobnímu rozvoji. K pocitu úplného zdraví totiž často nestačí jen zdravé tělo. Učit Vás budu já i jiní terapeuté a lektoři.

Pomáhám tento projekt realizovat zejména z pohledu marketingu.

Gabriel Žeha Group

Za více než 15 let působení si společnost Gabriela Facility Management vybudovala stabilní pozici na trhu úklidu a kompletace zboží. Od,roku 2013 navíc zařadila do své nabídky čištění pro práškové lakovny. Dále do naší pestré palety nabízených služeb patří jednorázové a pravidelné úklidové služby, kontrola a převíjení materiálu, sortování, výstupní audity pro konečné zákazníky, kompletace zboží, odlakování a mnoho dalšího.

Mou funkcí v tomto projektu je stabilizace vnitřních procesů a zajištění jejich fungování.

Triloxxboxx

Máte zahraniční zakázky? Potřebujete spolehlivě, rychle a levně doručit zásilky z ČR do Německa? Hledáte skladovací prostory pro uložení zboží nebo zásilek blízko hranic? Rádi vám pomůžeme, s námi je Evropa bez hranic! Zajišťujeme dopravu a vyzvednutí zboží na území Česka, Německa a Polska. Stále však expandujeme.

Mám tu čest v tomhle projektu pomáhat s projektovým managementem a marketingem.

ANOP

Určitě jste někdy zažili situaci, kdy jste do pračky dali pár ponožek, ale ve vypraném prádle našli jen jednu z nich – ta druhá někam prostě zmizela. Pokládali jste si někdy otázku kam ponožky mizí a proč vždy zůstane právě jen jedna? Komu vlastně které ponožky patří? A mají stejné ponožky prané v různých várkách opravdu stejnou barvu? Kolik zbytečného času trávíte jejich tříděním, věšením, dohledáváním dvojiček, rozmotáváním po vytáhnutí z pračky? Rozhodovali jste se někdy mezi kolíčkováním a riskováním sfouknutých ponožek ze sušáku?

Spona na ponožky společnosti Anop představuje každodenního pomocníka v domácnosti, který řeší nekonečné problémy s ponožkami jednoduchým a efektivním způsobem.

Mou funkcí v tomto projektu je zejména marketing a PR.

Filtrace vody na míru

Podle rozboru vody stanovíme, jaký druh filtrace je potřeba a následně navrhneme filtraci, která bude maximálně efektivní s co nejmenšími ekonomickými náklady. Jdeme ještě dál - na rozdíl od ostatních vodě navracíme původní  energii a vlastnosti. Naše dlouholeté zkušenosti využíváme také k tomu, abychom sestavili ze zdravotního hlediska nejvhodnější filtrační zařízení.

Má funkce v projektu je zejména v oblasti marketingu a rozvoje projektu.

Paramedics journey

Budu pro vás dělat reportáže ze stanic hasičů a záchranářů celého světa. Hrdinů všedních dní, kteří zachraňují životy, majetky, pomáhají tam, kde je třeba. Na své cestě potkám mnoho kolegů. Jejich příběhy, vybavení, zkušenosti mohou být pro ostatní velkou inspirací. Už cesta sama o sobě bude plná dobrodružství, o které se chci s Vámi podělit a motivovat i ostatní, ve splnění si svých snů. 🙂

Mám tu čest v tomhle projektu pomáhat s projektovým managementem a marketingem a IT podporou.

Pro Hockey training

Je hodně hokejových kempů, my jsme jiní. Záleží nám na každém hráči, individuální přístup a touha dát každému to nejlepší nás žene dopředu. Mentoringem na kempu to pro nás nekončí, jsme tu pro vás jako mentoři a rádci. S návštěvníky našich kempů zůstáváme dál v úzkém kontaktu, protože jsou pro nás důležití hráči, kteří se rozhodli dát své kariéře maximum. Konzultujeme s nimi, jak trénovat doma, jaké vybrat brusle, co jíst před zápasem nebo kdy je čas odejít z provinčního klubu.

Mám tu čest tento projekt rozvíjet zejména na úrovni marketingu.

Všechny projekty, včetně mě, jsou otevřeny spolupráci, pokud vás napadne nějaká možnost spolupráce nebo propojení, umíme to ocenit. 

Kontaktujte mě na emailu info@jakubjonas.com