PROJECT DEVELOPMENT - Strategické řízení projektů na míru
Email: info@jakubjonas.com Tel:  +420 603 922 253

Marketingové služby na míru

SEO, PPC a samotný marketing už nemusí být velkou neznámou. Zjistím, kde děláte chybu a navrhnu řešení postaveno na míru.

Rezervujte si svůj termín na bezplatnou komplexní analýzu.


V marketingu je mnoho faktorů, některé ovlivnit jako uživatel můžu, některé nikoliv.  Nemůžu slíbit, že vám zajistím první místo ve vyhledávačích, kdo to slibuje - lže. Funguje tam mnoho faktorů a velká část je v nastavení vyhledávačů, obsahující systémové roboty, které ovlivnit nemohu.  Ovšem mohu udělat maximum, abych kvalitně postavil známé faktory, a tím výrazně zvýšil vaši šanci, že budete vysoko.

0+
Realizovaných analýz

V  aktuální době, nepřibíráme nové dlouhodobé zakázky. Na dobu minimálně 6 měsíců máme plné kapacity. Jsme schopni však odbavit jednorázové zakázky. Pokud chcete vědět první o otevření bran, dejte odebírat novinky dole na stránce.

 

Social media marketing

SEM marketing

SEO marketing

PPC reklama

Digital media 

Fb, LinkedIN, Instagram

Jak je můžete využít k vaší propagaci?

Vyhledávače a vše kolem nich.

Jak vlastně fungují a co mi přinesou?

Jak být dohledatelný na internetu?

Co musíte udělat, aby o váš web byl zájem?

Zbytečná investice nebo zlatý důl?

Jak můžete  využít placenou reklamu?

Jsou moderní media efektivní?

Jak se propagovat  ve světě multimedií?


0+
Realizovaných analýz

Byli klienti spokojení s mou prací?


Děkuji Kubovi za profesionální spolupráci při tvorbě webu. Dokáže pružně reagovat na mé požadavky a podněty, a upravit je do publikovatelné formy. Můžu doporučit jeho služby všem, kdo jako já ovládá svůj obor, ale vytvoření pěkného webu je pro nás noční můrou...

Ivo KolářAFS terapeut

Dodavatel korektne a rychlo reagoval na poziadavky. Sam navrhoval upravy, ktore by pomohli konecnemu vysledku, doporucil nastroje pre dalsi rozvoj. Zakazku dokoncil v slubenom termine. Mozem len doporucit a sam rad vyuzijem pre dalsie projekty.

Josef ČerovskýMajitel projektu Channel advance

Se spoluprací jsme spokojení, odnášíme si spousty podnětů pro další rozvoj našeho projektu. Nejvíce si ceníme pružné komunikace a reakce na naše požadavky. Děkujeme

Michaela OpletalováManažérka projektu Průmyslové inženýrství

Spoluprabuji s Kubou Jonasem asi tyden. Pro me jako pro kouče je dulezite mit webovky vice osobni. Kuba velmi dobre pochopil co potrebuji a za dve hodiny jeho prace mi udelal osobite stranky. Byl jsem velmi spokojeny. Navic jsem v balícku dostal tipy na osvedcene profiky v pribuznych oborech. Spolupracuji jen s temi nejlepsimi a tam Jakub patri. Doporucuji ho i Vám!

Honza TesařKouč a terapeut

Jakubovi patří mé velké díky. Je to úžasný mladý člověk. Elán a pozitivní energie, to je to, co ho vystihuje. Nedovedu si představit, že by dokázal odmítnout nějakou příležitost nebo klienta. Obdivuji na něm to, že vždy vidí sklenici spíš poloplnou než poloprázdnou a nebojí se žádné výzvy. Mně a mému projektu Podnikající student pomohl hned několikrát. Nejvíce jsem ocenila naší spolupráci při propagaci samotného projektu a především technickou pomoc. Potřebujete-li pomoci se svým projektem, tak Jakub je ten správný člověk. Nejenže vám pomůže, ale má dar propojit vás s těmi správnými lidi a v podnikání jsou kontakty ceněny zlatem. Díky moc a těším se na další spolupráci.

Monika Švejdováautorka projektu Podnikající student

Jakube, umíš to, co mnoha lidem chybí. Umíš nahodit motor, správně nasměrovat a vytáhnout z člověka to nejlepší. S praktickým uvedením do praxe. Krok po kroku rozjet úspěšné podnikání. Díky za rozpohybování z mé strnulosti a za velikou pomoc v tom, abych byla co nejrychleji a nejvíce úspěšná a věřila tomu hned na začátku. Spadl jsi mi v pravý čas přímo z nebe. Všem budu doporučovat Tebe. S Tebou to jde vskutku skvěle!!!! Obdivuji přes Tvůj nízký věk Tvou životní vyzrálost, upřímnost, empatii, energii a odvahu. A to namotivuje a nakopne každého. S láskou a úctou Martina Hobzová.

Martina HobzováMasér a terapeut

Reference naleznete také na našem FB. 🙂

Jakub Jonáš

V  aktuální době, nepřibíráme nové dlouhodobé zakázky. Na dobu minimálně 6 měsíců máme plné kapacity. Jsme schopni však odbavit jednorázové zakázky. Pokud chcete vědět první o otevření bran, dejte odebírat novinky dole na stránce.

 

Ceník služeb

Ceník v rámci strategického řízení projektů a marketingu.

1 varianta

Měsíční paušál

0
je závislá na plnění cílů.

2 varianta

Roční předplatné

0
získáte slevu 7.800,-.

Jak probíhá spolupráce  a za co platíte?

  1. Vždy si na začátku měsíce stanovíme cíle na měsíc následující. 
  2. Osobně se angažuji na dosahování firemních cílů.
  3. Pokud se povede cíl splnit, mám nárok na odměnu, pokud se však splnit nepovede, neplatíte ani korunu a u roční platby vám posílám peníze já.
  4. Platíte pouze za to, že se něco děje, nikoli za to, že se nic neděje nebo to k ničemu nevede.
  5. Každý měsíc dostanete report s tím co vše se událo a co to přineslo.

Co získáte roční platbou

  • Nejvyšší priority pro váš projekt, budu mu dávat přednost před ostatními projekty.
  • Tipy na aplikace, které vám mohou ulehčit organizaci.
  • Marketingovou analýzu zdarma.
  • Slevu 10% na tvorbu loga, grafické úpravy nebo tvorbu webu nebo coaching.
  • Sleva 20% na firemní analýzu.

Záleží nám na kvalitě, a proto je počet projektu, se kterými uzavřeme na rok 2018 spolupráci striktně omezen!

0 volných míst
zbývá na dlouhodobou spolupráci

0+
Realizovaných analýz