PROJECT DEVELOPMENT - Strategické řízení projektů na míru
Email: info@jakubjonas.com Tel:  +420 603 922 253

Má síť partnerů je k dispozici i vám

Neumím všechno zařídit nejlíp, ale umím vás spojit s těmi, kdo jednotlivé věci nejlíp umí...

0+ Kontaktů

Jsme Vám k službám...

Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

Strategické řízení marketingu

V marketingu jsme jako ryba ve vodě, je to má srdcovka baví mě, nenechat mou kreativitu spát. Můžu se na váš marketing podívat z mnoha pohledu a na základě toho vymyslet co nejvíce efektivní řešení. Nesnáším slovo problém a vím, že všechno jde, když se chce a to ukážu i vám. tak co? Pustíme se do toho společně?

Kateřina Holá

Kateřina Holá

MC Consultant s.r.o

Základem naší práce je porozumět individuálním potřebám a cílům každého klienta. Tím, že jim nasloucháme, můžeme přispět k dosažení stanovených cílů, ať už se jedná o budování povědomí o značce, zvýšení prodeje nebo o změnu vnímání.

Adam Cagala

Adam Cagala

Axler s.r.o

Spolupracující firma zajištující kompletní tvorby webových stránek. Nabízí služby v rámci online světa od kompletní tvorby web stránek až po reklamu. Vše v spolupráci s profesionály zabezpečíme na vysoké úrovni. Tvoří zajímavý obsah pro síť našich internetových stránek. Provozujeme zábavní, ale i naučné weby

Michal Rybár

Michal Rybár

WordPress programátor

Volám sa Michal Rybár, mám 27 rokov a pracujem v IT sektore. Venujem sa tvorbe web stránok (WordPress, HTML, CSS, PHP, MySQL), sieťovým technológiám (CISCO) a celkovo IT. Mojou vášňou sú WordPress a WooCommerce.


Josef Zemek

Josef Zemek

Korektura a copywriting

Dělám korektury textů – opravuji chyby. Dělám textový design – to je „vyšší level“ (mám hodně připomínek a námětů, přestalizovávám, škrtám, aby to bylo stručné a jasné. Podívám se na váš web jako laik (potencionální zákazník) Také učím češtinu (i tu pro cizince) a vzdělávám pedagogy, rád se posunu dál a připravím pro vás trénink v oblasti marketingu pro úplné začátečníky či osobního rozvoje (od time managementu až po hledání práce a (sebe)řízení.

Edith Tal

Edith Tal

Marketing, PPC

Baví mně vymýšlet strategie v online marketingu. Můžu vám vytvořit reklamy a remareting v Adwords, SKliku a na Facebooku, spravovat sociální sítě - mou oblíbenou je Instagram. Kromě toho poskytuji konzultace pro tvůrce online kurzů a dalších digitálních produktů.

Adam Vitovský

Adam Vitovský

Video, střih

Jmenuji se Adam Vitovský, je mi 23 let a zabývám se záznamem, především videa a zvuku. Odjakživa mě bavilo zachycovat různé okamžiky kolem mě a skládat z nich smysluplné příběhy. Ukazovat běžné věci filmovým pohledem. Ve své práci se zaměřuji na emoce a atmosféru.

Jiří Turek

Jiří Turek

Kouč

Spoluautor mindfulness akademie. Lektor osobní spokojenosti, konzultant, stratég a vizionář. Má zkušenosti jako manažer, auditor, konzultant i lektor. Má dar posouvat věci dopředu, a vidět věci v souvislostech a nové možnosti. Věnuje se problematice stresu a spokojenosti.

Zemanova advokátní kancelář

Zemanova advokátní kancelář

Právnické a advokátní služby

Jsme progresivní advokátní kancelář specifická svým pozitivním přístupem ke klientům. Naším cílem je poskytování optimálních služeb na míru každému klientovi. Zajišťujeme kompletní servis, kdy důraz klademe jednak na řešení problémů již vzniklých, jednak na jejich prevenci.Služby Zemanovy advokátní kanceláře poskytujeme v Brně, Praze a Pardubicích. Jdete do toho?

Karel Kalášek

Karel Kalášek

Učetnictví

Povzneste se nad problémy s účetnictvím! Nevíte si rady s daňovou evidencí, účtování je pro Vás jen pojmem na papíře? Hledáte seriózní a diskrétní přístup? Chcete účetního, který je ochoten přijet za Vámi bez dodatečných nákladů? Nevíte si rady na úřadech státní správy? Nebo chcete jen poradit? Dále nehledejte! Mám odpovědí na Vaše otázky!