PROJECT DEVELOPMENT - Strategické řízení projektů na míru
Email: info@jakubjonas.com Tel:  +420 603 922 253

Na každý problém existuje řešení... Pomohu vám najít to správné!

Služby můžeme rozdělit do 3 hlavních kategorií, na kterých vše stojí

V  aktuální době, nepřibíráme nové dlouhodobé zakázky. Na dobu minimálně 6 měsíců máme plné kapacity. Jsme schopni však odbavit jednorázové zakázky. Pokud chcete vědět první o otevření bran, dejte odebírat novinky dole na stránce.

 

Ve spolupráci s mou sítí partnerů,  jsem schopen zajistit komplexní produkt pro firmy a podnikatele. Jsme jako maják, který ukazuje správnou cestu.

Jakub Jonáš

UVNITŘ PODNIKU

LIDÉ

VNĚ PODNIKU

Nastaveni systému a pravidel

Velká část firem nemá žádný systém nebo pravidla a další část firem je má nastavena proti zaměstnancům, výsledkem je, že firma neprosperuje, jak očekává vedení. Jsme schopni vám vnést třetí pohled do firmy a zhodnotit, jak na to jste vy.

Hledání lidí do teamu

Jedním z nejčastějších problémů podnikatelů je nedostatek pracovníků. Jak a kde najít ty správné lidi do týmu, řeší mnoho firem poměrně často. Seznámíme se s vaší firmou a představou a pomůžeme vám ty správné lidi najít.

Budování jména

Co si představujete pod pojmem firemní brand? Pokud chcete uspět v téhle vysoce konkurenční době, je nutno mít vybudované jméno. Jsme napojení na špičky tohoto oboru a tuhle možnost nabízíme i vám, ukážeme, jak své jméno budovat efektivně.

Práce s managementem

Problémy podniku se mohou odrážet také v managementu firem, ať už špatným přístupem nebo nedostatečnou komunikací a nevhodným řešením problémů. Je důležité, aby management dbal na dodržování pravidel, ale věřili byste tomu, že 70 % manažerů vede lidi špatně? Máte problémy se zaměstnanci a práce není odvedená jak má a přitom se manažeři mohou strhat? Zjistíme příčiny.

Vedení lidi

Firmy často mívají problém, protože správně nevedou své lidi a způsobuje to značné problémy. Pokud totiž své lidi směrujete špatně, pak podobně směřujete i vaši firmu, protože firma je o lidech. Ukážeme vám vaše fungování z třetího pohledu, zjistíme, zda své lidi správně směrujete a naznačíme, jak to udělat efektivněji. Další kroky jsou na vás. Budujte efektivně.

Další možnosti

Teď se můžeme pustit do například do marketingu a propagace vně podniku. Postavíme vám web, pomůžeme využít možnosti dnešní moderní doby a otevřeme vám obzory do světa, který možná neznáte, ale potenciál je obrovský - do digitálního marketingu,, Využijeme online marketing a navrhneme nejlepší formu propagace ušitou na míru pro vaši firmu.

Marketing

Pokud je dobře vybudován systém a pravidla a funguje i management, je pravý čas začít budovat efektivní marketing, zjistit, jak ho správně uchopit, co případně zlepšit a změnit. Tady je práce zejména uvnitř podniku, protože než marketing pustíte do světa, je nutno ho kvalitně připravit.

Zlepšování, rozvoj

Rozvoj zaměstnanců ve firmě je důležitý, ale víc než 80 % firem svým zaměstnancům rozvoj neumožňuje nebo jej přímo brzdí, ačkoli s růstem lidí roste také firma. Je to tím, že tomu nepřikládají důležitost nebo nad tím ani nepřemýšlí. Ukážeme vám, že je to opravdu důležitá součást každého podniku.

Zákazníci

Tohle je mnohdy problém číslo jedna. Máte kvalitní produkt, ale nedostatek zákazníků? Nevíte. kde je hledat? Podíváme se na další zdroje propagace. Ukážeme vám efektivní cesty k novým zákazníkům. krom toho vámi nastavíme strategii, díky které budete mít ze zákazníků, také loajální fanoušky vašich produktů a služeb.

Byli klienti spokojení s mou prací?


Děkuji Kubovi za profesionální spolupráci při tvorbě webu. Dokáže pružně reagovat na mé požadavky a podněty, a upravit je do publikovatelné formy. Můžu doporučit jeho služby všem, kdo jako já ovládá svůj obor, ale vytvoření pěkného webu je pro nás noční můrou...

Ivo KolářAFS terapeut

Dodavatel korektne a rychlo reagoval na poziadavky. Sam navrhoval upravy, ktore by pomohli konecnemu vysledku, doporucil nastroje pre dalsi rozvoj. Zakazku dokoncil v slubenom termine. Mozem len doporucit a sam rad vyuzijem pre dalsie projekty.

Josef ČerovskýMajitel projektu Channel advance

Se spoluprací jsme spokojení, odnášíme si spousty podnětů pro další rozvoj našeho projektu. Nejvíce si ceníme pružné komunikace a reakce na naše požadavky. Děkujeme

Michaela OpletalováManažérka projektu Průmyslové inženýrství

Spoluprabuji s Kubou Jonasem asi tyden. Pro me jako pro kouče je dulezite mit webovky vice osobni. Kuba velmi dobre pochopil co potrebuji a za dve hodiny jeho prace mi udelal osobite stranky. Byl jsem velmi spokojeny. Navic jsem v balícku dostal tipy na osvedcene profiky v pribuznych oborech. Spolupracuji jen s temi nejlepsimi a tam Jakub patri. Doporucuji ho i Vám!

Honza TesařKouč a terapeut

Jakubovi patří mé velké díky. Je to úžasný mladý člověk. Elán a pozitivní energie, to je to, co ho vystihuje. Nedovedu si představit, že by dokázal odmítnout nějakou příležitost nebo klienta. Obdivuji na něm to, že vždy vidí sklenici spíš poloplnou než poloprázdnou a nebojí se žádné výzvy. Mně a mému projektu Podnikající student pomohl hned několikrát. Nejvíce jsem ocenila naší spolupráci při propagaci samotného projektu a především technickou pomoc. Potřebujete-li pomoci se svým projektem, tak Jakub je ten správný člověk. Nejenže vám pomůže, ale má dar propojit vás s těmi správnými lidi a v podnikání jsou kontakty ceněny zlatem. Díky moc a těším se na další spolupráci.

Monika Švejdováautorka projektu Podnikající student

Jakube, umíš to, co mnoha lidem chybí. Umíš nahodit motor, správně nasměrovat a vytáhnout z člověka to nejlepší. S praktickým uvedením do praxe. Krok po kroku rozjet úspěšné podnikání. Díky za rozpohybování z mé strnulosti a za velikou pomoc v tom, abych byla co nejrychleji a nejvíce úspěšná a věřila tomu hned na začátku. Spadl jsi mi v pravý čas přímo z nebe. Všem budu doporučovat Tebe. S Tebou to jde vskutku skvěle!!!! Obdivuji přes Tvůj nízký věk Tvou životní vyzrálost, upřímnost, empatii, energii a odvahu. A to namotivuje a nakopne každého. S láskou a úctou Martina Hobzová.

Martina HobzováMasér a terapeut

Reference naleznete také na našem FB. 🙂

Jakub Jonáš

V  aktuální době, nepřibíráme nové dlouhodobé zakázky. Na dobu minimálně 6 měsíců máme plné kapacity. Jsme schopni však odbavit jednorázové zakázky. Pokud chcete vědět první o otevření bran, dejte odebírat novinky dole na stránce.

 

Mou osobní prioritou jsou zájmy uvnitř podniku.....


Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

Protože pokud uvnitř není nastaven systém a pravidla, management bude zmatený a přepracovaný, ale výsledky v nedohlednu. A pokud nefunguje ani management, tak  jak může fungovat marketing? Ovšem pokud získáme to správné FLOW, tak se na marketingu s vámi pěkně vyřádím. Mohu slíbit výsledky. Ovšem mohu garantovat tvrdou práci, než jich dosáhneme a bude to chtít i značnou dávku vytrvalosti a disciplíny.

google certifikát z online marketingu

Google certifikát z online marketingu

Nenašli jste co jste hledali?


Mám síť partnerů s kterými spolupracuji a jsem schopen zajistit i jejich služby.

Chcete založit firmu nebo živnost?

Mám někoho, kdo by vám mohl pomoci.

Potřebujete řešit v podnikaní finance?

Mám člověka, který vám s nimi pomůže.

Hledáte osobní kouče?

Pár jich v zásobě mám.

Hledáte dodavatele?

Myslím, že vám dokážu pomoci.

Něco vám tu chybí? Stále sítě rozšiřuji...

Napište mi nezávaznou poptávku.