PROJECT DEVELOPMENT - Strategické řízení projektů na míru
Email: info@jakubjonas.com Tel:  +420 603 922 253

Webové stránky na míru

Chcete mít vkusné fungující moderní webové stránky nebo eshop, a nechcete za to dávat statisíce?

0+
Realizovaných analýz

Vytvoříme vám upravovatelné a uživatelsky přívětivé internetové stránky naprogramované na míru nebo v redakčním systémů typu WordPress, Wixx apod. Těm dáváme přednost (snáze se Vám budou ovládat a vyvíjejí se „samy“).

Postaráme se, aby web fungoval i na mobilech a tabletech.

Přivedeme vaši firmu na sociální sítě a ukážeme vám, kde a jak tam najdete zákazníky, partnery, kolegy atd.

Chatboti u nás stojí frontu – čekají na vás .

Pokud už web máte a nefunguje podle vašich představ nebo chcete modernizovat uděláme bezplatnou analýzu a návrh. Tvorbou webu totiž naše práce teprve začíná, ukážeme vám, jak s ním pracovat a dostanete také tipy na propagaci.

Pokud ještě nemáte na web "řidičák", budeme vašim instruktorem!

Záleží nám mnohem víc na kvalitě a efektivitě než na penězích.


Ukázka naší práce

0+
Realizovaných analýz

Byli klienti spokojeni s mou prací?


Děkuji Kubovi za profesionální spolupráci při tvorbě webu. Dokáže pružně reagovat na mé požadavky a podněty, a upravit je do publikovatelné formy. Můžu doporučit jeho služby všem, kdo jako já ovládá svůj obor, ale vytvoření pěkného webu je pro nás noční můrou...

Ivo KolářAFS terapeut

Dodavatel korektne a rychlo reagoval na poziadavky. Sam navrhoval upravy, ktore by pomohli konecnemu vysledku, doporucil nastroje pre dalsi rozvoj. Zakazku dokoncil v slubenom termine. Mozem len doporucit a sam rad vyuzijem pre dalsie projekty.

Josef ČerovskýMajitel projektu Channel advance

Se spoluprací jsme spokojení, odnášíme si spousty podnětů pro další rozvoj našeho projektu. Nejvíce si ceníme pružné komunikace a reakce na naše požadavky. Děkujeme

Michaela OpletalováManažérka projektu Průmyslové inženýrství

Spoluprabuji s Kubou Jonasem asi tyden. Pro me jako pro kouče je dulezite mit webovky vice osobni. Kuba velmi dobre pochopil co potrebuji a za dve hodiny jeho prace mi udelal osobite stranky. Byl jsem velmi spokojeny. Navic jsem v balícku dostal tipy na osvedcene profiky v pribuznych oborech. Spolupracuji jen s temi nejlepsimi a tam Jakub patri. Doporucuji ho i Vám!

Honza TesařKouč a terapeut

Jakubovi patří mé velké díky. Je to úžasný mladý člověk. Elán a pozitivní energie, to je to, co ho vystihuje. Nedovedu si představit, že by dokázal odmítnout nějakou příležitost nebo klienta. Obdivuji na něm to, že vždy vidí sklenici spíš poloplnou než poloprázdnou a nebojí se žádné výzvy. Mně a mému projektu Podnikající student pomohl hned několikrát. Nejvíce jsem ocenila naší spolupráci při propagaci samotného projektu a především technickou pomoc. Potřebujete-li pomoci se svým projektem, tak Jakub je ten správný člověk. Nejenže vám pomůže, ale má dar propojit vás s těmi správnými lidi a v podnikání jsou kontakty ceněny zlatem. Díky moc a těším se na další spolupráci.

Monika Švejdováautorka projektu Podnikající student

Jakube, umíš to, co mnoha lidem chybí. Umíš nahodit motor, správně nasměrovat a vytáhnout z člověka to nejlepší. S praktickým uvedením do praxe. Krok po kroku rozjet úspěšné podnikání. Díky za rozpohybování z mé strnulosti a za velikou pomoc v tom, abych byla co nejrychleji a nejvíce úspěšná a věřila tomu hned na začátku. Spadl jsi mi v pravý čas přímo z nebe. Všem budu doporučovat Tebe. S Tebou to jde vskutku skvěle!!!! Obdivuji přes Tvůj nízký věk Tvou životní vyzrálost, upřímnost, empatii, energii a odvahu. A to namotivuje a nakopne každého. S láskou a úctou Martina Hobzová.

Martina HobzováMasér a terapeut

Reference naleznete také na našem FB. 🙂

Jakub Jonáš

Ceník

Cena se odvíjí od vašich požadavků a liší se také také podle druhu webu.

Do tvorby webu zapojujeme také grafika, webdesingera, copywriterku a korekturu, protože chceme aby naše práce byla kvalitní. Dáváme přednost redakčním systémům, protože jsou uživatelsky přívětivější a editovatelné, ovšem vytvoříme také web na míru, pokud je to přání.

Cena zahrnuje také základní SEO nastavení (Abyste byly na internetu dohledatelní)  a  očekávejte také tipy na propagaci.

Nemáme rádi „natahování“ klientů na hodinové ceně, raději si s vámi cenu dohodneme  předem.

Tvorba webu

WordPress,Wixx

0
Web do 5 stránek.

 + 1000 Kč za každou další stránku.

Na míru

0
Web do 5 stránek.

 + 2000 Kč za každou další stránku.

 Pokud bude web mít nad  30 stránek nastavíme individuální cenu. V ceně je SEO, Copywriting, grafika a mobilní responzivita.

Tvorba eshopu

Systém na tvorbu e-shopů

0
E-shop do 10 produktů.

 + 1500 Kč za 5 dalších produktů.

Na míru

0
E-shop do 10 produktů.

 + 2500 Kč za 5 dalších produktů.

 Pokud bude e-shop mít nad  100 produktů nastavíme individuální cenu. V ceně je také SEO, Copywriting, grafika a mobilní responzivita.

0+
Realizovaných analýz